ceracon_logo

Těsnící systémy CeraCon: Pěnová těsnění
Jednosložkové těsnění z PUR pěny pro spolehlivé utěsnění a snížení hluku.

CeraCon je již více než 20 let zkušená strojírenská společnost s rozsáhlými odbornými znalostmi v technologii pěnového těsnění a tepelného zpracování. Je silným partnerem pro nespočet průmyslových odvětví. Nabízíme Vám systémy a materiály, které jsme vyvinuli pro výrobu převážně pěnových těsnění s uzavřenými buňkami. 100% přizpůsobené vašim produktům, procesním požadavkům, výrobnímu prostředí a rozpočtu.

Pěnové těsnící systémy jsou navrhnuty s odbornými znalostmi a dovednostmi zkušených strojních inženýrů.

Pěnové těsnění CeraCon

Zvládneme pro vás jakoukoli výzvu, vždy se soustředíme na celý proces. Počínaje výběrem správného těsnicího materiálu, technologií tuhého pěnění s automatizací šitou na míru a osvědčenými procesy vytvrzování až po efektivní předúpravu komponentů.

Jednosložkový proces pěnění je zcela jednoduchý. To je to, co nás odlišuje. Příslušná systémová technika je odpovídajícím způsobem pevná a spolehlivá. Abychom dále zvýšili dostupnost vašeho pěnového těsnícího systému, vyvinuli jsme naše unikátní výměnné jednotky. Fungují jako náhradní motor, který si v případě potřeby rychle a snadno vyměníte sami. Dlouhá přerušení výrobního procesu jsou minulostí.

Příklady použití pěnového těsnění

Amtech_CeraCon_Buchlovice_15-03-2022 (1)

Návštěva CeraCon v Amtech

V březnu jsme společně se zástupci společnosti CeraCon absolvovali prezentaci jejich výrobků a technologie na aplikaci pěnového těsnění.

Výsledkem je zařazení této technologie do naší nabídky.